خانه / عضویت / پرسش نامه درخواست عضویت / شرایط و نحوه عضویت در انجمن معلمان فیزیک خوزستان

شرایط و نحوه عضویت در انجمن معلمان فیزیک خوزستان

شرایط عضویت

  1. کلیه دبیران رسمی با حداقل مدرک لیسانس در رشته فیزیک و دبیران رسمی علوم تجربی می توانند عضو پیوسته شوند.
  2. دانشجویان رشته فیزیک دانشگاه های دولتی، آزاد، پیام نورو مراکز تربیت معلم و مراکز آموزش عالی به عضویت دانشجویی در می آیند و دبیرانی که رشته اصلی آن ها  فیزیک نبوده و به مدت ۵ سال به تدریس فیزیک اشتغال داشته اند می توانند عضو وابسته شوند. 
  3. افرادی که به پیشبرد اهداف انجمن علاقمند باشند و مایل به ارائه کمک های موثر به انجمن باشند می­توانند عضو افتخاری شوند.
  4. موسسات یا سازمانهایی که در زمینه های علمی و پژوهشی مربوط به فیزیک فعالیت دارند می توانند به عضویت حقوقی انجمن درآیند.

نحوه عضویت :

دبیران فیزیک، علوم تجربی و سایر علاقه مندان به همکاری با اتحادیه انجمن های علمی آموزشی معلمان فیزیک خوزستان می توانند با پرداخت هزینه عضویت به مبلغ ۳۰۰۰۰ تومان به شماره کارت انجمن ۷۱۸۴ -۹۹۵۰- ۹۹۱۸ – ۶۰۳۷ بنام انجمن معلمان فیزیک خوزستان نسبت به عضویت  خود از طریق ثبت نام الکترونیکی در سامانه  انجمن های علمی آموزشی معلمان فیزیک استان خوزستان اقدام نمایند.

مدارک لازم:

  1. تکمیل فرم الکترونیکی عضویت انجمن 
  2. فیش واریزی اسکن شده 
  3. عکس ۴×۳ اسکن شده
  4. پرداخت حق عضویت( ۳۰۰۰۰۰ ریال)

نحوه ثبت نام الکترونیکی :

پس از انتقال هزینه عضویت از طریق یکی از عابر بانک های عضو شتاب یا از طریق اینترنت، شماره پیگیری ، شماره کارت خود که از طریق آن هزینه عضویت به حساب انجمن واریز شده و تاریخ واریز مبلغ را در فرم ثبت نام الکترونیکی وارد نمایید. در ضمن جهت رفاه حال اعضاء در تشکیل پرونده یک قطعه عکس ۴×۳ اسکن کرده و از طریق فرم ثبت نام الکترونیکی برای انجمن ارسال نمایید.

تذکر : از آنجایی که فیش های واریزی عابربانک ها پس از مدتی پاک می شوند. فیش واریزی خود را اسکن کرده و از طریق فرم ثبت نام الکترونیکی ارسال نمایید. و کپی فیش واریزی خود را تا زمان تحویل آن به انجمن نزد خود نگه دارید.

 برای عضویت در انجمن معلمان فیزیک خوزستان اینجا را کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *