برگزاری مجمع عمومی سالانه انجمن علمی معلمان فیزیک خوزستان

جلسه مجمع عمومی سالانه انجمن علمی و آموزشی معلمان فیزیک خوزستان، رأس ساعت ۹ صبح پنجشنبه مورخ ۹۶/۳/۳ همزمان با روز غرورآفرین آزادسازی خرمشهر، با تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید آغاز شد. حاضرین در جلسه توسط رئیس انجمن خانم دکتر فرحنازکیانی، مورد خوشامدگویی و تقدیر قرار گرفتند و فهرست برنامه های جلسه به اطلاع حضار رسید.

مهمانان ویژه آقایان حردانی و آقاجری، مسئولین برنامه ریزی نیروی انسانی اداره کل آموزش‌وپرورش استان خوزستان در بین اعضای انجمن که از سراسر استان در جلسه شرکت کردند، حضور یافتند.

در ابتدای جلسه، به جهت دانش افزایی و ارتقا سطح علمی همکاران، چند آزمایش جدید و مبتکرانه در حوزه مغناطیس، گرانش، گرانیگاه، اصل برنولی، حرارت، نیرو و گشتاور توسط اساتید باتجربه و خلاق استان، آقایان رضا خاکسار و رضا رامززاده انجام شد و علل فیزیکی آن‌ها موردبررسی قرار گرفت و برای هر یک تحلیل مناسب ارائه شد. دراین‌بین همکاران حاضر در جلسه به بیان نظرات و ایده های خود دراین‌باره پرداختند.

بازرس انجمن جناب مهندس اکبر موحد، سخنانی چند از نحوه فعالیت انجمن بیان فرمودند که حاکی از رضایت ایشان از انطباق فعالیت های شورای اجرایی دوره چهارم، با اساسنامه انجمن علمی فیزیک و برگزاری جلسات بوده است. در ادامه خانم دکتر کیانی، رئیس دوره چهارم انجمن فیزیک استان خوزستان، از فعالیت ها و اقدامات انجام‌شده در یک سال گذشته، گزارش مختصری را تقدیم حضار محترم نمودند. ازجمله اقدامات انجام‌شده می توان به چاپ کتاب کار فیزیک سال دوم متوسطه،  برگزاری جلسات دانش افزایی، برگزاری دوره های ضمن خدمت و شرکت در کنفرانس انجمن فیزیک اشاره کرد. این فعالیت های باارزش، با تشویق حضار مورد تائید و تقدیر قرار گرفت.

استاد بزرگوار فیزیک جناب آقای دکتر ریاضی در مورد اهمیت تلاش و پویایی در گذار زمان مطالب ارزنده ای بیان فرمودند که موردتوجه و تشویق حضار محترم قرار گرفت. در ادامه به اعضای شورای اجرایی و دبیرانی که در فعالیت های انجمن با شورای اجرایی همکاری کردند، لوح تقدیر و هدیه توسط هیئت مؤسس اهدا گردید و از زحمات ایشان تقدیر به عمل آمد. پس از پذیرایی مختصر، کاندیداهای شورای اجرایی پنجمین دوره انجمن فیزیک معلمان خوزستان به معرفی مختصر خود پرداختند. حضور همکاران شهرستانی در بین کاندیداها، نکته مثبتی بود که می تواند همکاری و ارتباط انجمن با دبیران فیزیک شهرهای کوچک تر را مستحکم تر از پیش کند.

انتخابات با نظارت هیئت‌رئیسه متشکل از آقایان رامین اسد زاده، رضا رامززاده و خانم علیزاده انجام شد و اسامی اعضاء اصلی، علی‌البدل و بازرس شورای اجرایی انجمن فیزیک، به ترتیب آرای کسب‌شده و به شرح زیر مشخص شد.

اعضاء اصلی متشکل از:

۱)  آقای رضا خاکسار با ۳۶ رأی

۲)  خانم مشک با ۳۲ رأی

۳)  آقای دیدار اسماعیلی با ۲۰ رأی

۴)  خانم دکتر پرستو اکبری با ۱۸ رأی

۵)  آقای رسول طاهری با ۱۸ رأی

اعضاء علی‌البدل متشکل از:

۱)  خانم لیلا زلقی با ۱۷ رأی

۲)  آقای اردشیر کیانی با ۱۶ رأی

بازرس: خانم دکتر فرحناز کیانی

#####################

در پایان جلسه اهداء کتاب و بروشور و اعطاء گواهی دانش‌افزایی به شرکت‌کنندگان، انجام شد و درنهایت حضار از موزه فیزیک پژوهش سرای غدیر بازدید کردند. ختم جلسه مجمع در ساعت ۱۲:۳۰ اعلام شد.

پس‌ازآن با نظر شورای اجرایی منتخب، آقای خاکسار و خانم مشک به ترتیب به‌عنوان رئیس و نایب‌رئیس انجمن و آقای طاهری، به‌عنوان منشی؛ آقای اسماعیل وندی، به عنوان خزانه‌دار؛ و خانم اکبری، به‌عنوان مسئول روابط عمومی انتخاب شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *