خانه / شرایط و نحوه عضویت در انجمن فیزیک معلمان خوزستان

شرایط و نحوه عضویت در انجمن فیزیک معلمان خوزستان

شرایط عضویت

  1. کلیه دبیران رسمی با حداقل مدرک لیسانس در رشته فیزیک و دبیران رسمی علوم تجربی می توانند عضو پیوسته شوند.
  2. دانشجویان رشته فیزیک دانشگاه های دولتی، آزاد، پیام نورو مراکز تربیت معلم و مراکز آموزش عالی به عضویت دانشجویی در می آیند و دبیرانی که رشته اصلی آن ها  فیزیک نبوده و به مدت ۵ سال به تدریس فیزیک اشتغال داشته اند می توانند عضو وابسته شوند. 
  3. افرادی که به پیشبرد اهداف انجمن علاقمند باشند و مایل به ارائه کمک های موثر به انجمن باشند می­توانند عضو افتخاری شوند.
  4. موسسات یا سازمانهایی که در زمینه های علمی و پژوهشی مربوط به فیزیک فعالیت دارند می توانند به عضویت حقوقی انجمن درآیند.

نحوه عضویت :

دبیران فیزیک، علوم تجربی و سایر علاقه مندان به همکاری با اتحادیه انجمن های علمی آموزشی معلمان فیزیک خوزستان می توانند با پرداخت هزینه عضویت به مبلغ ۳۰۰۰۰ تومان به صورت اینترنتی نسبت به عضویت  خود از طریق ثبت نام الکترونیکی در سامانه  انجمن علمی آموزشی معلمان فیزیک استان خوزستان اقدام نمایند.

مدارک لازم:

  1. تکمیل فرم الکترونیکی عضویت انجمن 
  2. پرداخت حق عضویت به صورت اینترنتی
  3. یک عدد عکس ۴×۳ تحویل نماینده انجمن پس از ثبت نام اینترنتی

نحوه ثبت نام الکترونیکی :

هنگام تکمیل اینترنتی فرم عضویت، در مرحله پایانی ارسال اطلاعات، شما به درگاه بانک جهت پرداخت حق عضویت هدایت می شوید. پس از پرداخت اینترنتی حق عضویت، اطلاعات ارسالی خود را به صورت فایل PDF دانلود و پرینت کنید. سپس پرینت اطلاعات ثبت نامی در سایت همراه با یک قطعه عکس ۴×۳ را به انجمن فیزیک معلمان خوزستان تحویل دهید.

 برای ثبت نام در  سامانه انجمن معلمان فیزیک خوزستان اینجا را کلیک کنید.